W sklepie ZabawkoSfera.pl postanowiliśmy wprowadzić atrakcyjny program lojalnościowy - ZabawkoSfera Club Points. Ale jak dokładnie działa ten system? Czy warto się w niego zaangażować? Jak dołączyć? Oto kilka kluczowych informacji!


Jak działa program lojalnościowy ZabawkoSfera Club Points?

Koncepcja jest prosta i przejrzysta - za każdą wydaną złotówkę w sklepie ZabawkoSfera.pl, klient otrzymuje 1 punkt lojalnościowy. Punkty te gromadzą się na specjalnym koncie klienta, dzięki czemu w każdej chwili można je przejrzeć i sprawdzić, ile ich uzbieraliśmy.


Co zrobić z punktami?

Kiedy już uzbierasz odpowiednią ilość punktów, możesz je wymienić na rabaty przy kolejnych zakupach. Za każde 20 punktów otrzymujesz 1 zł zniżki. Czyli jeśli masz 200 punktów, dostajesz 10 zł rabatu na swoje zakupy! To świetna okazja, by kupić wymarzone zabawki w lepszej cenie.


Dlaczego warto korzystać z programu lojalnościowego?

Oszczędności - im więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz. Dzięki punktom lojalnościowym, Twoje zakupy stają się bardziej opłacalne.

Prostota - brak skomplikowanych regulaminów, ukrytych haczyków czy trudnych do zrozumienia zasad. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz 1 punkt, a potem wymieniasz punkty na zniżki. Proste!


Jak dołączyć?

Aby dołączyć do naszego programu lojalnościowego ZabawkoSfera Club Points, wystarczy zarejestrować się w naszym sklepie. Za każdy zakup jako zalogowany klient, otrzymasz odpowiednią ilość punktów w zależności od ceny wybranych produktów.


Podsumowując, program lojalnościowy ZabawkoSfera Club Points to doskonały sposób na to, by uczynić zakupy w naszym sklepie jeszcze bardziej opłacalnymi. Każda wydana złotówka przynosi korzyść w postaci punktów, które można potem wymienić na atrakcyjne zniżki. Jeśli jesteś miłośnikiem zabawek, lub jeśli szukasz idealnego prezentu dla swojego dziecka, warto zarejestrować się w naszym sklepie i zacząć zbierać punkty już dziś!


Zobacz zabawki w naszym sklepie:

Samochody zdalnie sterowane

Zabawki edukacyjne

Nowości w ZabawkoSfera